//

Profesjonalne tłumaczenia języka rosyjskiego

Да, здесь говорят по русски!

Realizując od wielu lat tłumaczenia z języka rosyjskiego oraz na język rosyjski, nasze biuro tłumaczeń gwarantuje Państwu usługi tłumaczeniowe najlepszej jakości.

Niezależnie od tematyki tekstu, specjalistycznej terminologii dotyczącej prawa, techniki, branży IT, literatury pięknej czy medycyny, od specyfiki tekstu czy formatu, w którym zostanie on nam przesłany – dokładamy wszelkich starań, aby tłumaczenie rosyjskie przekazywane naszemu Klientowi było jak najlepsze.

Mimo że język angielski zajął miejsce rosyjskiego w szkolnictwie, jego popularność pozostaje na wysokim poziomie. Z naszych statystyk wynika, że tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione (przysięgłe) z języka rosyjskiego wciąż zajmują wiodące pozycje wśród naszych zamówień.

Oferta biura tłumaczeń Alingua nie ogranicza się do tłumaczeń z języka rosyjskiego na polski. Wykonujemy również przekłady z języka obcego na obcy w 80 kombinacjach, w tym: z rosyjskiego na angielski, rosyjskiego na niemiecki, francuski, włoski, hiszpański i odwrotnie itd.

tłumaczenia przysięgłe w języku rosyjskim

Język urzędowy wymaga szczególnego zrozumienia. Również w tym celu dla tłumaczeń dokumentów przedkładanych np. w sądach i na komisariatach wymagane jest uwierzytelnienie. Jeśli potrzebują Państwo wykonać tłumaczenie przysięgłe z języka rosyjskiego, nie mogli Państwo trafić lepiej – specjalizujemy się właśnie w takich przekładach.

Tłumaczenia - rosyjski

tłumaczenia medyczne z języka rosyjskiego

Tłumaczenia medyczne obejmują dokumentację szpitalną, historię chorób itp. bądź teksty prawne i naukowe dotyczące medycyny. By w pełni je zrozumieć oraz móc przedstawić je np. w szpitalu, potrzebujemy wersji w języku polskim. Wśród specjalistów w Alingua mamy doskonałych tłumaczy języka rosyjskiego, którzy podejmą się pracy również ze specyficzną terminologią.

tłumaczenia techniczne, naukowe oraz dokumentów w języku rosyjskim

Język innych Słowian wydaje się bardzo podobny do naszej mowy ojczystej, jednak ze zrozumieniem więcej niż tylko ogólnego sensu kierowanych do nas po rosyjsku słów możemy mieć problem. Dotyczy to szczególnie terminów specjalistycznych. Jeśli chcą Państwo przekładu świetnej jakości, najlepiej będzie zwrócić się do tłumaczy Alingua. Bez obaw mogą nam Państwo powierzyć tłumaczenia artykułów naukowych, dokumentacji i specyfikacji technicznej z wielu dziedzin, tak z języka rosyjskiego, jak i na język rosyjski.

Ile kosztuje tłumaczenie?

Ostateczna cena przekładu zależy od kilku czynników:

  1. Rodzaj tłumaczenia: zwykłe czy uwierzytelnione (przysięgłe).
  2. Termin: tłumaczenie w trybie zwykłym, przyspieszonym lub ekspresowym.
  3. Liczba stron rozliczeniowych.
  4. Tematyka tekstu: tłumaczenie zwykłe lub specjalistyczne.

Każdy tekst jest traktowany indywidualnie, dlatego zapraszamy do przesłania tekstu do niezobowiązującej wyceny. W ciągu 15 minut (w dniach i godzinach pracy) podamy dokładną cenę usługi, a także konkretny czas realizacji.

Przykładowy CENNIK znajdą Państwo TUTAJ.

Tłumaczenia przysięgłe rosyjski

Jak długo trwa tłumaczenie?

Przekłady wykonujemy w trzech trybach:

  • standardowym (5 stron rozliczeniowych dziennie),
  • przyspieszonym (10 stron rozliczeniowych dziennie),
  • i ekspresowym (15 i więcej stron rozliczeniowych dziennie).
urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top