//

Profesjonalne tłumaczenia języka rosyjskiego

Да, здесь говорят по русски!

Realizując od wielu lat tłumaczenia z języka rosyjskiego oraz na język rosyjski, nasze biuro tłumaczeń gwarantuje Państwu usługi tłumaczeniowe najlepszej jakości.

Niezależnie od tematyki tekstu, specjalistycznej terminologii dotyczącej prawa, techniki, branży IT, literatury pięknej czy medycyny, od specyfiki tekstu czy formatu, w którym zostanie on nam przesłany – dokładamy wszelkich starań, aby tłumaczenie rosyjskie przekazywane naszemu Klientowi było jak najlepsze.

Mimo że język angielski zajął miejsce rosyjskiego w szkolnictwie, jego popularność pozostaje na wysokim poziomie. Z naszych statystyk wynika, że tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione (przysięgłe) z języka rosyjskiego wciąż zajmują wiodące pozycje wśród naszych zamówień.

Oferta biura tłumaczeń Alingua nie ogranicza się do tłumaczeń z języka rosyjskiego na polski. Wykonujemy również przekłady z języka obcego na obcy w 80 kombinacjach, w tym: z rosyjskiego na angielski, rosyjskiego na niemiecki, francuski, włoski, hiszpański i odwrotnie itd.

Ile kosztuje tłumaczenie?

Ostateczna cena przekładu zależy od kilku czynników:

  1. Rodzaj tłumaczenia: zwykłe czy uwierzytelnione (przysięgłe).
  2. Termin: tłumaczenie w trybie zwykłym, przyspieszonym lub ekspresowym.
  3. Liczba stron rozliczeniowych.
  4. Tematyka tekstu: tłumaczenie zwykłe lub specjalistyczne.

Każdy tekst jest traktowany indywidualnie, dlatego zapraszamy do przesłania tekstu do niezobowiązującej wyceny. W ciągu 15 minut (w dniach i godzinach pracy) podamy dokładną cenę usługi, a także konkretny czas realizacji.

Przykładowy CENNIK znajdą Państwo TUTAJ.

Jak długo trwa tłumaczenie?

Przekłady wykonujemy w trzech trybach:

  • standardowym (5 stron rozliczeniowych dziennie),
  • przyspieszonym (10 stron rozliczeniowych dziennie),
  • i ekspresowym (15 i więcej stron rozliczeniowych dziennie).
urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatem ISO 9001:2008 przyznanym przez renomowaną brytyjską firmę URS.

icon-tel

Infolinia

+ 48 692 892 592

icon-mail

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top