//

TRADUÇÕES PROFISSIONAIS

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA NA JĘZYK PORTUGALSKI I Z JĘZYKA PORTUGALSKIEGO

Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami w kraju możemy Państwu zagwarantować, że wykonane przez nasze biuro tłumaczeń przekłady z języka portugalskiego będą wyróżniać się wiarygodnością oraz wysoką jakością i starannością wykonania. Oferta biura tłumaczeń Alingua w zakresie języka portugalskiego obejmuje przekłady pisemne oraz ustne (symultaniczne i konsekutywne). Gdy nie są Państwo pewni, czy w przypadku danego dokumentu wymagany jest przekład uwierzytelniony, w podjęciu tej decyzji pomogą Państwu doświadczeni koordynatorzy projektu.

Língua portuguesa – język najpiękniejszych zakątków świata

Język portugalski jest jednym z najpopularniejszych języków – posługują się nim nie tylko osoby zamieszkujące Portugalię, ale i mieszkańcy Francji, Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii, Austrii, Niemiec, Belgii czy Luksemburga. Ponadto jest on językiem urzędowym we wszystkich byłych koloniach portugalskich, m.in. w Brazylii, Angoli, Gwinei Równikowej, Mozambiku czy Republice Zielonego Przylądka. Biorąc pod uwagę wszechobecność użytkowników języka portugalskiego, nietrudno jest wyobrazić sobie sytuację, w której zachodzi potrzeba skomunikowania się z nimi w ich ojczystym języku. Aby proces ten przebiegał sprawnie, warto poprosić o pomoc wykwalifikowane biuro tłumaczeń.

Zamówienie tłumaczenia na portugalski – kilkanaście minut oczekiwania i ekspresowa realizacja zamówienia

Pierwszym krokiem do złożenia zamówienia jest nawiązanie kontaktu z koordynatorem projektu z ramienia biura tłumaczeń Alingua; osoba ta jest odpowiedzialna za dobranie zespołu najlepszych specjalistów oraz nadzór nad przebiegiem realizacji przekładu. Wystarczy skontaktować się telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej; Klienci mieszkający niedaleko Krakowa mogą również zdecydować się na bezpośrednią wizytę w siedzibie naszego biura. Od poniedziałku do piątku, między godziną 8:00 a 17:00, gwarantujemy Państwu przesłanie odpowiedzi w ciągu piętnastu minut. Nasi Klienci uzyskają wówczas wszystkie wstępne informacje niezbędne do podjęcia decyzji.

Profesjonalna pomoc językowa w krótkim czasie; termin realizacji i cena tłumaczeń z portugalskiego

Przesłanie tekstu mailem lub za pośrednictwem formularza na stronie internetowej umożliwia koordynatorowi projektu wykonanie bezpłatnej i niezobowiązującej, precyzyjnej wyceny przekładu. Przesłana Państwu w ciągu kwadransa informacja będzie zawierała dane dotyczące przewidywanego terminu realizacji przekładu z portugalskiego oraz jego ceny. Pierwsza zmienna jest przede wszystkim uzależniona od objętości tekstu bądź materiału audiowizualnego; druga natomiast jest ściśle związana z terminem proponowanym przez Klienta oraz wybranym przez niego trybem realizacji przekładu (standardowym, przyspieszonym lub ekspresowym). Koszt przekładu oraz termin wykonania zadania również są ze sobą powiązane, ponieważ w przypadku dużych objętościowo tłumaczeń, realizowanych w skróconym czasie, może ona ulec zmianie. Naszym priorytetem są najwyższej jakości tłumaczenia oraz zadowolenie naszych Klientów, dlatego zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom osób zamawiających przekład.

Kompleksowe usługi językowe w zakresie tłumaczeń z portugalskiego

Choć najczęściej obiektem tłumaczeń są teksty, często oczekiwania naszych Klientów dotyczą spotkań biznesowych, obsługi językowej międzynarodowych konferencji czy tłumaczenia z portugalskiego materiałów audiowizualnych. Jako przedsiębiorstwo z należytym doświadczeniem możemy zaoferować naszym Klientom wszystkie wyżej wymienione typy tłumaczeń, co zawdzięczamy długofalowej współpracy z doskonałymi specjalistami. Pomoc doświadczonego partnera biznesowego jest nieoceniona – dlatego oferujemy profesjonalne przekłady stron internetowych, artykułów naukowych, dokumentacji handlowej i prawnej, aktów urodzenia oraz pozostałych metryk, jak również dyplomów i certyfikatów potwierdzających ukończenie szkół i kursów.

Tłumaczenia z portugalskiego obejmują przekład:

– materiałów szkoleniowych i reklamowych

– certyfikatów i zaświadczeń

– aktów małżeństwa, urodzin, zgonu

– literatury pięknej

– materiałów audiowizualnych

– artykułów naukowych

Tłumacz to nie tylko zawód – to przede wszystkim praca pełna pasji i poświęcenia dla języka

Współpraca z naszym biurem tłumaczeń oznacza współpracę z profesjonalnymi tłumaczami posiadającymi poświadczone wykształcenie oraz native speakerami języka portugalskiego, najlepszą kadrą korektorów i managerami projektu, którzy zawsze udzielą Państwu wyczerpującej odpowiedzi na wszelkie nurtujące Państwa pytania. Dla nas praca ze Słowem to coś więcej niż mechaniczny przekład z portugalskiego – to przede wszystkim zadanie, któremu nasi współpracownicy poświęcili swoje zawodowe życie. Dodatkowe umiejętności naszych tłumaczy w wyspecjalizowanych dziedzinach techniki, prawa, medycyny, nauk ścisłych czy ekonomii sprawiają, że realizacja nawet najbardziej skomplikowanych tłumaczeń z języka portugalskiego przebiega sprawnie, a efekt końcowy jest rzetelną i precyzyjną pracą.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top