//

PROFESSIONELLE ÜBERSETZUNGEN

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA NA JĘZYK NIEMIECKI I Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Naszymi priorytetami są profesjonalizm, rzetelność i szybkość realizacji zamówienia przy zachowaniu najwyższej jakości tłumaczenia. Zawsze gdy będą Państwo potrzebować profesjonalnych tłumaczeń z języka niemieckiego, nasze biuro tłumaczeń zrobi wszystko, by spełnić wszystkie Państwa wymagania. Przekazując specjalistyczne teksty przesłane przez naszych Klientów – dotyczące dziedziny medycyny, prawa, techniki, finansów czy nauk ścisłych – jedynie tłumaczom z adekwatnym wykształceniem, możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość tłumaczeń niemieckich – zwykłych oraz uwierzytelnionych.

Jeden z najpopularniejszych języków obcych w Polsce – a co poza tym?

Wszyscy znamy niemiecki dzięki jego niesłabnącej popularności w Polsce. To język najczęściej oferowany przez szkoły w ramach nauczania języków obcych, a także jeden z najczęściej wymaganych podczas wyjazdów za granicę, szczególnie tę zachodnią. Nawet oficjalne badania potwierdziły jego popularność – największa grupa osób uczących się niemieckiego znajdowała się właśnie w Polsce i liczyła przeszło 2 miliony zainteresowanych. Warto jednak pamiętać o tym, że w rzeczywistości nie jest to jeden wyodrębniony język, ale grupa kilku języków zachodniogermańskich, ogólnie określanych mianem języków niemieckich. Wpłynął on również znacząco na kształtowanie się innych języków, takich jak język jidysz czy języki bałtyckie.

Ekspresowa, niezobowiązująca wycena i szybka realizacja zamówienia przy zachowaniu najwyższej jakości tłumaczenia z niemieckiego

Precyzyjne, rzetelne, dopasowane do potrzeb naszego Klienta – takie właśnie są usługi translatorskie realizowane przez nasze biuro tłumaczeń. Mogą się Państwo o tym przekonać już od samego początku, kontaktując się z naszymi koordynatorami projektu. Udzielają oni wszelkich informacji i przekazują zamówienia do realizacji między poniedziałkiem a piątkiem, w godzinach od 8:00 do 17:00. Wystarczy skontaktować się z nimi telefonicznie lub e-mailowo, by uzyskać informacje niezbędne do podjęcia decyzji o złożeniu zamówienia; objaśnią oni pokrótce proces realizacji zamówienia i odpowiedzą na wszystkie nasuwające się pytania związane z tłumaczeniami z niemieckiego.

Tłumaczenie medyczne - niemiecki

Podstawowe informacje są najważniejsze – czyli kilka słów o cenie i terminie realizacji przekładów z niemieckiego

Choć nasi koordynatorzy projektu są w stanie podać Państwu orientacyjny koszt wykonania jednej strony rozliczeniowej tłumaczenia na niemiecki lub z niemieckiego, precyzyjną wycenę mogą Państwu przedstawić dopiero po dokładniejszej analizie tekstu. Dotyczy to liczby stron rozliczeniowych (obejmujących 1500 znaków ze spacjami) oraz ewentualnego specjalistycznego charakteru tekstów z zakresu prawa, medycyny czy ekonomii, których przekład może wiązać się z nawiązaniem współpracy z niezależnymi konsultantami. Termin realizacji jest również uzależniony od możliwości współpracujących z nami profesjonalistów, ale mogą Państwo na niego wpłynąć, decydując się na standardowy, przyspieszony lub ekspresowy tryb wykonania tłumaczenia z niemieckiego.

Profesjonalne tłumaczenia z niemieckiego – szerokie spektrum usług w zakresie przekładów pisemnych oraz ustnych

Sukcesywnie powiększamy grono współpracujących z nami tłumaczy, co umożliwia nam kompleksową obsługę językową oferowaną zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. W zakresie przekładów pisemnych nasi Klienci mogą zdecydować się zarówno na tłumaczenia zwykłe, jak i uwierzytelnione; dokumenty, certyfikaty szkoleniowe, dyplomy poświadczające nabyte umiejętności bądź oficjalne akty małżeństwa czy urodzenia nie stanowią dla naszych specjalistów żadnego problemu. Z chęcią podejmiemy się wyzwań związanych z tłumaczeniem z niemieckiego literatury pięknej, treści stron internetowych, materiałów szkoleniowych oraz informacyjnych, jak również dokumentacji, wymagającej bądź niewymagającej tłumaczenia uwierzytelnionego. Tłumaczenia ustne z niemieckiego obejmują natomiast przekłady symultaniczne i konsekutywne, umożliwiające kompleksową obsługę językową konferencji oraz spotkań biznesowych.

Tłumaczenia z niemieckiego oferowane przez Biuro Tłumaczeń Alingua obejmują:

  • akty urodzenia, małżeństwa, chrztu
  • dokumenty samochodowe
  • strony internetowe
  • literaturę piękną i poezję
  • certyfikaty szkoleniowe
  • materiały informacyjne i szkoleniowe
  • dokumentację handlową i finansową
  • umowy prawne

Szybko, rzetelnie, z zachowaniem najwyższej jakości – nic nie byłoby jednak możliwe, gdyby nie współpracujący z nami profesjonaliści

Pierwszym etapem realizacji całego zamówienia jest przekazanie tekstu tłumaczowi. To jego najważniejszy etap, bowiem dobranie właściwego specjalisty do tłumaczonego tekstu jest kluczowe – dodatkowe wykształcenie oraz zgromadzone doświadczenie w znaczącym stopniu przyczyniają się do jakości tłumaczenia z niemieckiego, przesyłanego naszemu Klientowi. Nad każdą realizacją projektu czuwa jego koordynator, który dobiera zgrany zespół tłumaczy, konsultantów, korektorów oraz native speakerów. Choć trudno w to uwierzyć, nad pojedynczym zamówieniem zawsze współpracuje co najmniej kilka osób. Precyzyjne, rzetelne, dopasowane do potrzeb naszego Klienta – takie właśnie są usługi translatorskie realizowane przez nasze biuro tłumaczeń. Niezależnie od tematyki tekstu, jego obszerności, wymagań Klienta, naszym priorytetem zawsze jest doskonała jakość tłumaczenia i Państwa zadowolenie.

Tłumaczenia przysięgłe w języku niemieckim

Język niemiecki stanowi często język kontaktów oficjalnych, prawnych i handlowych. Nic dziwnego, skoro posługują się nim nasi zachodni sąsiedzi. Aby ułatwić przepływ informacji również na poziomie formalnym, oferujemy profesjonalne tłumaczenia przysięgłe z języka niemieckiego i na język niemiecki. Gwarantujemy najwyższą jakość i bezpieczeństwo wszelkich powierzonych nam danych.

Tłumaczenia - niemiecki

Tłumaczenia medyczne z języka niemieckiego

Dokumentacja medyczna to często treść na wagę złota. Aby była prawidłowo zrozumiana, domaga się szczegółowego i dokładnego tłumaczenia. W Alingua oferujemy tłumaczenia medyczne z języka niemieckiego i na język niemiecki najwyższej jakości, gdyż powierzamy je osobom obeznanym w słownictwie medycznym, ale zarazem świetnym filologom.

Tłumaczenia techniczne, naukowe oraz dokumentów w języku niemieckim

Język dokumentów, tekstów technicznych czy rozpraw naukowych znacznie różni się od codziennego. Wymaga zatem większej uwagi, doświadczenia, a także wiedzy specjalistycznej. Tłumaczenia techniczne, naukowe oraz przekład dokumentów na język niemiecki i z języka niemieckiego warto powierzyć nam i mieć pewność, że zostaną wykonane sprawnie, profesjonalnie i z dołożeniem wszelkich starań o jakość i poufność danych.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top