Tłumaczenia informatyczne

//

KODY BEZ TAJEMNIC.

TŁUMACZENIA INFORMATYCZNE

Naukowy aspekt wszystkich technicznych innowacji sprawia, że ciężko jest je wszystkie pojąć. Dlatego tak ważny jest jego właściwy przekład. A jeśli zdecydują się Państwo na niewłaściwe tłumaczenia informatyczne, sukces, jaki mogłyby odnieść te wszystkie nowinki ze świata techniki, oddala się coraz bardziej.

Początek XXI wieku to dynamiczny wzrost i rozwój technologii informatycznych. Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych w przemyśle produkcyjnym doprowadziło do znacznego zwiększenia wydajności tych technologii, a ich użytkownicy już od dawna znajdują się poza granicami rodzimego kraju. W tej chwili technologie IT przenikają do niemal każdego aspektu naszego życia – od biznesu i edukacji po rekreację i odpoczynek. Laptopy, telefony komórkowe, użycie faksu, Internet – to wszystko stało się nieodłączną częścią nie tylko rozwoju technologicznego, ale i naszego codziennego życia, pozwalając krajom i osobom w nich mieszkającym, rozdzielonym przez barierę geograficzną, na efektywną komunikację i przepływ informacji.

Żadne przedsiębiorstwo nie może zbagatelizować faktu, że najwyższej jakości tłumaczenia informatyczne są niezbędne, aby przełożyć posiadane przez nich dane na wiele języków. Dzięki tłumaczeniom informatycznym oferowanym przez naszą firmę mogą być Państwo pewni, że najnowsze technologiczne osiągnięcia Państwa firmy zostaną prawidłowo odebrane – nieważne, w którym miejscu na Ziemi, nieważne, w jakim języku. To właśnie ten moment, gdy nasze biuro tłumaczeń oferuje swoją pomoc i profesjonalne tłumaczenia najwyższej jakości z branży IT.

Zapewniamy profesjonalne usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne w następujących dziedzinach: technologie internetowe, telekomunikacja, oprogramowanie, grafika, e-biznes, networking, zarządzanie systemami itp. Współpracujący z nami zespół wysoce wykwalifikowanych specjalistów tworzą menadżerowie projektu, profesjonalni tłumacze, edytorzy i programiści posiadający wieloletnie doświadczenie w dziedzinie technologii informacyjnej lub którzy przeszli stosowne szkolenia w zakresie tłumaczeń z branży IT.

Po przetłumaczeniu wszystkie dokumenty są przekazywane wyspecjalizowanym korektorom i osobom odpowiedzialnym za ich edycję, które dokładnie porównują materiał źródłowy oraz gotowe tłumaczenie informatyczne – abyśmy mogli mieć pewność, że ostateczna wersja przekładu jest bezbłędna, wiarygodna i spójna. Bez względu na rozmiar i poziom skomplikowania Państwa zamówienia, możemy Państwu zaoferować atrakcyjne ceny oraz profesjonalne usługi na najwyższym poziomie.

Zlecając tłumaczenia informatyczne, warto jest zaufać doświadczonej firmie, która zawsze zapewnia przekłady najwyższej jakości. Firmie, która ma techniczne możliwości realizacji nawet najbardziej złożonych zamówień i współpracuje z wyspecjalizowanymi tłumaczami, gotowymi przetłumaczyć projekty dotyczące najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologii. Firmie, jaką jest biuro tłumaczeń Alingua.

Realizując dotychczasowe projekty związane z tłumaczeniami informatycznymi, nasi tłumacze, specjaliści ds. lokalizacji, menadżerowie projektu oraz korektorzy opracowali efektywną metodę współpracy.

Projekty te dotyczyły m.in.:

  • Tłumaczenia systemów ERP/CRM
  • Tłumaczenia aplikacji i oprogramowania
  • Tłumaczenia multimediów
  • Tłumaczenia pomocy online
  • Tłumaczenia platform e-learningowch

 

Zlecaj tłumaczenia informatyczne i bądź pewien, że są w najlepszych rękach!

Tak jak pozostali klienci naszego biura tłumaczeń, mogą Państwo zaufać, że dostarczymy Państwu tłumaczenie informatyczne najwyższej jakości – zawsze na czas.

Aby uzyskać darmową i niezobowiązującą wycenę Państwa tekstu, zachęcamy do kontaktu telefonicznego (+ 48 692 892 592), mailowego (biuro@alingua.pl) lub przy pomocy formularza dostępnego na stronie internetowej.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatem ISO 9001:2008 przyznanym przez renomowaną brytyjską firmę URS.

icon-tel

Infolinia

+ 48 692 892 592

icon-mail

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top