//

TRADUCCIONES PROFESIONALES

Tłumaczenia języka hiszpańskiego z Alingua

W okolicznościach, gdy potrzebujecie Państwo profesjonalnych tłumaczeń z języka hiszpańskiego lub na język hiszpański, nasz zespół chętnie zrealizuje przekład. Oferta naszego biura tłumaczeń w Krakowie to hiszpańsko-polskie tłumaczenia ustne i pisemne. Klienci mogą wybrać albo przekład zwykły, albo uwierzytelniony (przysięgły) – zależnie od potrzeby oraz charakteru przeznaczonych do tłumaczenia z hiszpańskiego lub na hiszpański dokumentów. Biuro tłumaczeń Alingua w Krakowie wykonuje tłumaczenia hiszpańsko-polskie w następującym zakresie:

  • tłumaczenie tekstów specjalistycznych,
  • tłumaczenia medyczne i farmaceutyczne,
  • tłumaczenia techniczne, budowlane,
  • tłumaczenie umów, dokumentów handlowych,
  • tłumaczenie dla przemysłu i klientów indywidualnych,
  • tłumaczenie literatury i poezji,
  • tłumaczenia stron internetowych,
  • inne tłumaczenia specjalistyczne,
  • tłumaczenia zwykłe, ogólne i inne

Specyfika języka hiszpańskiego

Języka hiszpańskiego używa (biorąc pod uwagę także native speakerów oraz osoby, które się uczą) ok. 650 milionów ludzi. Nic dziwnego więc, że to jeden z najbardziej popularnych języków dodatkowych – kształci się w nim ok. 130 milionów osób na świecie, a w Polsce, zaraz po angielskim i niemieckim, to język, którego uczy się największa liczba osób w każdym wieku. Funkcjonuje też grupa języków określana jako „pozostałe języki hiszpańskie” – są to np. baskijski, galicyjski czy kataloński. Każdy z tych języków możemy usłyszeć na terenie Hiszpanii. Spory dotyczą także nazwy języka – Asociación de Academias de la Lengua Española, która normuje używanie hiszpańskiego, zezwala na nazwę Español, jak i Castellano, możemy jednak dostrzec silną tendencję dotyczącą jednej z nazw, zależnie od rejonu, w którym akurat przebywamy. Widzimy, że przygotowanie rzetelnego tłumaczenia z hiszpańskiego nie jest takie proste – z tego powodu bardzo dokładnie wybieramy tłumaczy do współpracy, a wszystko po to, by móc oferować naszym Klientom przekłady z i na hiszpański wysokiej jakości. Dlatego również wyjątkowo dokładnie wybieramy tłumaczy, którzy zajmują się specjalistycznymi przekładami. Każde z tłumaczeń wykonywanych w naszym biurze, dotyczące prawa, medycyny, marketingu, finansów, ekonomii lub techniki, jest przekazywane przez nas osobie o poświadczonym wykształceniu i umiejętnościach, która ma także wiele lat doświadczenia w wykonywaniu tłumaczeń z hiszpańskiego.

Zapraszamy do współpracy!

Dbając o dobro naszego Klienta, dotrzymujemy wszystkich starań, by dokonywane przez nasz zespół tłumaczenia z hiszpańskiego i na hiszpański były profesjonalne i rzetelne oraz wykonane szybko. Współpraca z doświadczonymi tłumaczami, którzy posiadają dodatkowe umiejętności, i sprawna obsługa Klienta – to cechy, dzięki którym możemy zagwarantować wysokiej klasy tłumaczenia.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatem ISO 9001:2008 przyznanym przez renomowaną brytyjską firmę URS.

icon-tel

Infolinia

+ 48 692 892 592

icon-mail

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top