//

LES TRADUCTIONS PROFESSIONELLES

Francuski? Tłumaczenia? Oczywiście Alingua!

Znalezienie dobrego biura tłumaczeń, które rzetelnie i szybko zrealizuje tłumaczenie polsko-francuskie nie jest zadaniem łatwym. Dlaczego więc Alingua jest doskonałym wyborem?

Oprócz profesjonalnej obsługi klienta zapewniamy najlepszej jakości tłumaczenia pisemne i ustne w zakresie języka francuskiego. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie, niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo uwierzytelnionego czy zwykłego tłumaczenia.

Język francuski, choć nie należy do najłatwiejszych, cieszy się niesłabnącą popularnością. Skąd trudności w opanowaniu tego języka? Wyzwaniem może być mnogość końcówek, które należy opanować (choć dla Polaków nie powinno to być aż tak trudne), wymowa, a także różnorodność trybów i czasów. Nie ma jednak rzeczy niemożliwych! Praca i upór w dążeniu do celu gwarantuje, że już po pewnym czasie będziemy mogli rozmawiać z osobami francuskojęzycznymi na całym świecie.

Czy tylko Francuzi mówią po francusku?

Aż 54 kraje na całym świecie uznały francuski za swój język urzędowy – jego znajomość z całą pewnością ułatwi zatem zagraniczne podróże. Z językiem francuskim łączymy takie kraje jak: Kanada, Belgia, Szwajcaria czy Włochy. Na tym jednak lista państw francuskojęzycznych się nie kończy, jest wśród nich choćby Madagaskar, Haiti, Wybrzeże Kości Słoniowej czy Seszele.

Wpływy języka francuskiego są również widoczne w niektórych regionach Stanów Zjednoczonych, które to na początku XIX wieku podejmowały się licznych transakcji z Francją. W tym miejscu warto przypomnieć Vente de la Louisiane, czyli „zakup Luizjany”. Była to transakcja, dzięki której Stany Zjednoczone weszły w posiadanie 2,14 milionów km kwadratowych ziemi za kwotę… 15 milionów dolarów! I chociaż język ten nie jest oficjalnym językiem w Stanach Zjednoczonych, to jednak w Luizjanie widoczne są francuskie wpływy. Odwiedzając Nowy Orlean, można się o tym przekonać.

Potrzebujesz tłumaczenia na język francuski?

Kraków Alingua to najlepszy adres!

Alingua gwarantuje terminowe, rzetelne, a także profesjonalne usługi. Oferując Państwu tłumaczenia na francuski: zwykłe i uwierzytelnione (przysięgłe), pisemne oraz ustne, tworzymy kompleksową bazę usług tłumaczeniowych związanych z tym językiem. Aby zapewnić Państwu najwyższej jakości tłumaczenia specjalistyczne związane z takimi branżami jak ekonomia, prawo, technika, informatyka, medycyna czy finanse, w tym tłumaczenia przysięgłe z i na język francuski, współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami oraz native speakerami języka francuskiego.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatem ISO 9001:2008 przyznanym przez renomowaną brytyjską firmę URS.

icon-tel

Infolinia

+ 48 692 892 592

icon-mail

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top