//

LES TRADUCTIONS PROFESSIONELLES

Francuski? Tłumaczenia? Oczywiście Alingua!

Znalezienie dobrego biura tłumaczeń, które rzetelnie i szybko zrealizuje tłumaczenie polsko-francuskie nie jest zadaniem łatwym. Dlaczego więc Alingua jest doskonałym wyborem?

Oprócz profesjonalnej obsługi klienta zapewniamy najlepszej jakości tłumaczenia pisemne i ustne w zakresie języka francuskiego. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie, niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo uwierzytelnionego czy zwykłego tłumaczenia.

Język francuski, choć nie należy do najłatwiejszych, cieszy się niesłabnącą popularnością. Skąd trudności w opanowaniu tego języka? Wyzwaniem może być mnogość końcówek, które należy opanować (choć dla Polaków nie powinno to być aż tak trudne), wymowa, a także różnorodność trybów i czasów. Nie ma jednak rzeczy niemożliwych! Praca i upór w dążeniu do celu gwarantuje, że już po pewnym czasie będziemy mogli rozmawiać z osobami francuskojęzycznymi na całym świecie.

Czy tylko Francuzi mówią po francusku?

Aż 54 kraje na całym świecie uznały francuski za swój język urzędowy – jego znajomość z całą pewnością ułatwi zatem zagraniczne podróże. Z językiem francuskim łączymy takie kraje jak: Kanada, Belgia, Szwajcaria czy Włochy. Na tym jednak lista państw francuskojęzycznych się nie kończy, jest wśród nich choćby Madagaskar, Haiti, Wybrzeże Kości Słoniowej czy Seszele.

Wpływy języka francuskiego są również widoczne w niektórych regionach Stanów Zjednoczonych, które to na początku XIX wieku podejmowały się licznych transakcji z Francją. W tym miejscu warto przypomnieć Vente de la Louisiane, czyli „zakup Luizjany”. Była to transakcja, dzięki której Stany Zjednoczone weszły w posiadanie 2,14 milionów km kwadratowych ziemi za kwotę… 15 milionów dolarów! I chociaż język ten nie jest oficjalnym językiem w Stanach Zjednoczonych, to jednak w Luizjanie widoczne są francuskie wpływy. Odwiedzając Nowy Orlean, można się o tym przekonać.

tłumaczenia przysięgłe w języku francuskim

Utrzymują Państwo kontakty z kontrahentami z Francji? A może nurtują Państwa sprawy urzędowe związane z tym pięknym krajem? Język formalny i nomenklatura dokumentów bez odpowiedniej pomocy mogą stać się barierą nie do przeskoczenia. Dodatkowym wyzwaniem jest konieczność uwierzytelnienia pism, którego możemy dla Państwa dokonać i potwierdzić pieczęcią, by dokumenty stały się tłumaczeniem przysięgłym.

tłumaczenia medyczne z języka francuskiego

Czasami los może sprawić, że będziemy zmuszeni do zdobycia dokumentacji medycznej związanej z nieszczęśliwymi zdarzeniami w kraju francuskojęzycznym lub z leczeniem, które w granicach Polski nie było możliwe. Wiemy, jak ważna jest dokładność tłumaczenia terminów okołomedycznych, dlatego przekłady tego rodzaju dokumentów polecamy powierzyć nam – ekspertom w tej dziedzinie.

tłumaczenia techniczne, naukowe oraz dokumentów w języku francuskim

Język francuski to nie tylko język miłości. Jeśli potrzebujemy wykonać tłumaczenia uwierzytelnione bądź techniczne z tego języka – słownictwo będzie dla laika nieubłagane. Tłumaczenia techniczne z różnych dziedzin, przekład artykułów naukowych oraz dokumentów w języku francuskim warto powierzyć osobom, które mają ogromne doświadczenie w pracy z tekstami specjalistycznymi. Możemy zapewnić, że w Alingua współpracujemy jedynie ze świetnie znającymi się na rzeczy osobami.

Potrzebujesz tłumaczenia na język francuski?

Kraków Alingua to najlepszy adres!

Alingua gwarantuje terminowe, rzetelne, a także profesjonalne usługi. Oferując Państwu tłumaczenia na francuski: zwykłe i uwierzytelnione (przysięgłe), pisemne oraz ustne, tworzymy kompleksową bazę usług tłumaczeniowych związanych z tym językiem. Aby zapewnić Państwu najwyższej jakości tłumaczenia specjalistyczne związane z takimi branżami jak ekonomia, prawo, technika, informatyka, medycyna czy finanse, w tym tłumaczenia przysięgłe z i na język francuski, współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami oraz native speakerami języka francuskiego.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top