Tłumaczenia finansowo-ekonomiczne

//

OPŁACALNA JAKOŚĆ.

TŁUMACZENIA FINANSOWO-EKONOMICZNE

Na przestrzeni ostatnich dekad można zauważyć, jak bardzo wzrosło znaczenie globalizacji. Wzrósł także nakład pracy, jaką muszą wykonać kontrolerzy finansowi, główni księgowi czy dyrektorzy finansowi przedsiębiorstw, które zostały przejęte przez międzynarodowe korporacje. Choć w przeszłości całkowicie wystarczające było przekazywanie lokalnych raportów z niewielką i bardzo ogólną korektą dostosowującą dokument do zagranicznych realiów, obecnie coraz częściej wymaga się przejrzystych i wiarygodnych raportów finansowych.

Każda organizacja, instytucja lub firma związana z finansami i ekonomią zdaje sobie sprawę z tego, że pieniądze są największą potęgą komunikacyjną świata. Takie firmy wiedzą również, że dokładne tłumaczenia finansowe są niezbędne, jeśli chcą mieć pewność, że tego typu komunikacja przebiega zgodnie z wszelkimi wytycznymi i jest, w świetle prawa, przeprowadzana prawidłowo.
Nasze biuro tłumaczeń doskonale rozumie, że zrealizowane tłumaczenia finansowe muszą wyróżniać się niezwykłą dokładnością i wiarygodnością, z wykorzystaniem cech charakterystycznych dla języka finansjery. Zaufało nam już wiele uznanych firm związanych z branżą finansów, wierząc w jasny przekaz stosownych informacji w każdym języku. Oni skorzystali z oferty tłumaczeń finansowych Biura Tłumaczeń Alingua, by wspomóc rozwój swojego przedsiębiorstwa – Państwo też mogą podjąć taką decyzję!

Tłumaczenia finansowe muszą być jednoznaczne i przejrzyste oraz zawierać precyzyjną terminologię. To właśnie dzięki przywiązywaniu szczególnej wagi do tych wymogów nasze biuro z sukcesem współpracuje z najlepszymi przedsiębiorstwami z branży finansów. Współpracujący z nami tłumacze posiadają rozległą wiedzę w danej dziedzinie, popartą wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas pracy w zróżnicowanych firmach finansowych. Ponieważ dokonujemy przekładu dokumentów wymagających posiadania specjalistycznej wiedzy dotyczącej prawa, analizy raportów, dokumentów przeznaczonych do wglądu publicznego, umów oraz regulacji wewnętrznych, współpracujemy wyłącznie z tłumaczami i korektorami, którzy mają potwierdzone doświadczenie w instytucjach finansowych lub kancelariach prawnych – wszystko po to, by dostarczyć Państwu najlepsze tłumaczenia finansowe.
Od samego początku – czyli od momentu założenia naszego biura – dokładamy wszelkich starań, aby móc zaoferować naszym klientom tłumaczenia finansowe idealnie dopasowane do ich potrzeb. Zapewniamy solidne tłumaczenia materiałów finansowych, tworzone z myślą o ich późniejszych odbiorcach – niezależnie od tego, czy będą to indywidualni inwestorzy, czy rozległa grupa docelowa.

Doskonale wiemy, jak krótkie są terminy realizacji zleceń w realiach świata finansów, i możemy Państwa zapewnić, że zleconą nam pracę zawsze wykonamy terminowo.
Wszystkie te działania to tak niewiele, a jednak pomogą skutecznie poprawić komunikację z międzynarodowymi współpracownikami, a Państwu zapewnią poczucie, że są przesyłane dane są pewne – tak, jakby informacje były wysyłane w ojczystym języku.
Zapewniamy pełną poufność przesyłanych informacji, jak również gwarantujemy, że podczas realizacji tłumaczenia finansowego przeprowadzone zostaną niezbędne kontrole jakości.

Posiadamy doświadczenie w tłumaczeniu takich dokumentów, jak:

  • Akty założycielskie i statuty spółek
  • Raporty finansowo-ekonomiczne
  • Memorandum porozumienia
  • Raporty roczne
  • Sprawozdania finansowe
  • Prospekty emisyjne akcji
  • Dokumentacje związane z Urzędem Regulacji Rynków Finansowych
  • Umów prawnych

 

Jeżeli potrzebują Państwo tłumaczenia finansowego najwyższej jakości – prosimy o kontakt telefoniczny (+48 692 892 592) lub mailowy: biuro@alingua.pl. Zachęcamy także do przesłania dokumentu przy pomocy formularza dostępnego na naszej stronie internetowej w celu uzyskania bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatem ISO 9001:2008 przyznanym przez renomowaną brytyjską firmę URS.

icon-tel

Infolinia

+ 48 692 892 592

icon-mail

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top