//

专业翻译

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA NA JĘZYK CHIŃSKI I Z JĘZYKA CHIŃSKIEGO

Wzrastająca popularność tego języka w krajach zachodu oraz znaczące wpływy chińskich przedsiębiorców w Europie sprawiają, że profesjonalne tłumaczenia z języka chińskiego są nieodłącznym elementem międzynarodowego biznesu. W ofercie naszego biura znajdują się tłumaczenia ustne i pisemne, a w zależności od Państwa potrzeb możemy zaoferować przekłady zarówno zwykłe, jak i uwierzytelnione.

Dlaczego chiński jest tak popularny?

Mianem języka chińskiego określa się również zbiorowo grupę języków chińsko-tybetańskich. Posługuje się nim ponad 1,2 miliarda użytkowników, co plasuje go na drugim miejscu w rankingu wszystkich języków świata. Najczęściej używanym jest język mandaryński z liczbą blisko 960 milionów użytkowników! Fakt, że tak wiele osób posługuje się tymi językami, wiąże się z rozległością rejonu, gdzie mieszkają osoby, dla których chiński jest językiem ojczystym. Są to m.in. mieszkańcy Chin, Tajwanu, Singapuru czy Malezji. Jego wpływy sięgają jednak znacznie dalej – dynamiczny rozwój współczesnej gospodarki sprawia, że Chiny są celem dla wielu europejskich przedsiębiorców. Z tym właśnie wiąże się rosnąca popularność języka; swobodna możliwość przeprowadzenia kampanii reklamowej lub negocjacji z partnerami biznesowymi jest gwarancją sukcesu.

 Jak zamówić tłumaczenie z chińskiego?

Aby złożyć zamówienie, mogą Państwo zdecydować się na jeden z trzech sposobów kontaktu. W przypadku tekstów podlegających zwykłemu tłumaczeniu wystarczy przesłanie ich pocztą elektroniczną bądź za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej przedstawiającej usługi świadczone przez biuro tłumaczeń Alingua w Krakowie. Więcej informacji w zakresie realizacji tłumaczenia z chińskiego mogą także Państwo uzyskać telefonicznie. Przedłożenie dokumentów do przekładu uwierzytelnionego wiąże się z kolei z wizytą w siedzibie biura przy ul. Rakowickiej.

Ile kosztuje tłumaczenie z języka chińskiego i ile trwa realizacja zamówienia?

Zarówno cena tłumaczenia, jak i czas realizacji są uzależnione od wielu zmiennych. Podstawowym parametrem jest objętość tekstu – mogą Państwo sami się przekonać o tym, ile stron rozliczeniowych liczy przedłożony dokument. Jedna strona rozliczeniowa to w przypadku tłumaczeń zwykłych 1500 znaków ze spacjami, z kolei jeśli uwzględniamy przekłady uwierzytelnione, liczba ta zmniejsza się do 1125 znaków ze spacjami. Koszt realizacji usługi waha się także w zależności od charakteru tekstu – specjalistyczne artykuły naukowe, literatura wymagająca lekkiego pióra bądź dokumentacja medyczna wiążą się z koniecznością zaangażowania do projektu profesjonalisty o odpowiednim, poświadczonym wykształceniu. Zarówno o czasie realizacji, jak i o precyzyjnej wycenie tłumaczenia mogą się Państwo przekonać, kontaktując się z koordynatorem projektu telefonicznie, mailowo bądź za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej.

Jakie teksty podlegają tłumaczeniu?

Biuro tłumaczeń Alingua oferuje swoim Klientom profesjonalne i terminowe tłumaczenia tekstów reklamowych, umów handlowych, literatury, treści ze stron internetowych, artykułów naukowych oraz korespondencji biznesowej. Bez względu na wyznaczony przez naszych Klientów czas realizacji oraz specjalistyczny charakter tekstu, zespół profesjonalistów zawsze dokłada wszelkich starań, by otrzymali oni na czas przekład najwyższej jakości.

W zakresie tłumaczeń z języka chińskiego oferujemy:

– akty urodzenia, zgonu, akty małżeństwa

– instrukcje obsługi

– umowy handlowe oraz prawne

– certyfikaty szkoleniowe

– dyplomy oraz suplementy

– publikacje branżowe

Kto jest odpowiedzialny za przekłady z chińskiego?

Realizacja każdego tłumaczenia z chińskiego jest dla nas indywidualnym wyzwaniem, i dlatego staramy się dobrać jak najstaranniej zespół współpracujących nad tym zadaniem profesjonalistów. W procesie tym uczestniczy grono specjalistów o wieloletnim doświadczeniu oraz poświadczonym wykształceniu; są to korektorzy, tłumacze, konsultanci różnych specjalizacji oraz native speakerzy czuwający nad ostatecznym kształtem gotowego zamówienia. Wszyscy współpracujący z nami językoznawcy dokładają wszelkich starań, by spełnić oczekiwania nawet naszych najbardziej wymagających Klientów.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top