//

Tłumaczenia na angielski?

Zapraszamy do Biura Tłumaczeń Alingua!

Powszechnie uważa się, że językiem angielskim posługuje się w stopniu biegłym znacząca większość populacji świata. Niemniej jednak nie wyklucza to możliwości pojawienia się barier językowych. W sytuacji gdy potrzebują Państwo profesjonalnych tłumaczeń na język angielski lub z języka angielskiego, mogą Państwo liczyć na pomoc naszego biura tłumaczeń.

Profesjonaliści współpracujący z biurem tłumaczeń Alingua doskonale poradzą sobie z tekstami o szerokim zróżnicowaniu. Niezależnie od tego, czy będą chcieli Państwo wykonać tłumaczenie uwierzytelnione (przysięgłe) z angielskiego na polski – dokumentów, zaświadczeń, aktów urodzenia lub zawarcia małżeństwa, czy też zdecydują się na tłumaczenie zwykłe – dotyczące dokumentacji medycznej, zawartości stron internetowych lub instrukcji obsługi, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu profesjonalne, rzetelne przekłady.

Dzięki współpracy z grupą tłumaczy o najlepszych kwalifikacjach, możemy zagwarantować wysoką jakość tłumaczenia i zapewnić Państwa, że teksty medyczne i prawnicze zachowają swoją specjalistyczną terminologię, a teksty reklamowe będą brzmiały równie doskonale po przetłumaczeniu ich na angielski lub z angielskiego. Nie bez znaczenia jest także fakt, że tak jak język ten wyewoluował dzięki połączeniu wielu rozmaitych dialektów (znanych teraz pod wspólną nazwą języka staronordyjskiego), tak obecnie istnieje wiele odmian języka angielskiego. Fakt ten musi być uwzględniany przez tłumaczy, którzy z najwyższą starannością zadbają o spójny, profesjonalny przekład z angielskiego lub na język angielski.

Specyfika języka angielskiego

Już teraz uważa się angielski za najpowszechniejszy język na świecie, mimo że nie dorównuje liczbie użytkowników np. języka chińskiego. Obecnie  postępuje także zjawisko wchłaniania drobnych dialektów przez wielkie języki, można więc oczekiwać, że liczba osób porozumiewających się w języku angielskim będzie sukcesywnie wzrastać. Dlatego tłumaczenia z oraz na angielski są tak ważne – stają się niezbędne podczas rozwoju przedsiębiorstwa, emigracji, zawierania związków małżeńskich z obcokrajowcami, tłumaczeniami literatury i filmów, rozmów dyplomatycznych czy rozwoju kariery za granicą

Zakres naszej oferty

W naszej ofercie znajdują się również tłumaczenia ustne. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom łatwość porozumiewania się z osobami mówiącymi w języku angielskim zawsze, gdy tego potrzebują – czy to podczas formalnych uroczystości, takich jak zawarcie związku małżeńskiego, czy podczas konferencji – również tych, które wymagają posiadania specjalistycznej wiedzy.

Cena tłumaczeń na angielski zależy od rodzaju zlecenia. Inaczej rozliczane są tłumaczenia konsekutywne (ustne), a inaczej pisemne. Wycena tych drugich zależy nie tylko od długości, ale także od ich specyfiki. Tłumaczenia dokumentów oraz specjalistycznych tekstów wymagają większego nakładu pracy. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem tłumaczeń na język angielski zamieszczonym na naszej stronie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatem ISO 9001:2008 przyznanym przez renomowaną brytyjską firmę URS.

icon-tel

Infolinia

+ 48 692 892 592

icon-mail

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top