//

SKŁAD GRAFICZNY

Kompleksowa oferta usług językowych naszej firmy obejmuje także graficzne przygotowanie tekstu do druku. Decydując się na tłumaczenie folderu reklamowego, ulotek, katalogów, prezentacji czy broszur informacyjnych, nasi Klienci nie martwią się dodatkowymi wydatkami związanymi z ich edycją graficzną.

Gdy pojawia się takie zamówienie, współpracujący z nami profesjonaliści dokonają opracowania graficznego tekstów po ich tłumaczeniu oraz starannej korekcie. Zadbamy o to, aby tekst był czytelny i rozmieszczony w sposób umożliwiający wyróżnienie istotnych informacji.

Współpracujący z nami graficy posiadają doświadczenie w opracowywaniu materiałów reklamowych i informacyjnych, co umożliwia im właściwe przygotowanie Państwa tekstów do publikacji.
Odpowiedni układ elementów graficznych w gotowych folderach, ulotkach bądź broszurach jest równie istotny jak sam tekst i jego merytoryczny przekaz.

Właściwe opracowanie graficzne materiałów do publikacji znacząco przyczynia się do późniejszego sukcesu – warto już dziś przekonać się, przy pomocy bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny, jak niewiele dzieli Państwa od wszelkiej pomyślności.

jak jeszcze możemy państwu pomóc?

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatem ISO 9001:2008 przyznanym przez renomowaną brytyjską firmę URS.

icon-tel

Infolinia

+ 48 692 892 592

icon-mail

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top