Doskonale wiemy, jak ważne we współczesnym świecie biznesu są sprawdzone, wartościowe kontakty. Dlatego też, wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom – tym niezwiązanym bezpośrednio z tłumaczeniami – przedstawiamy i rekomendujemy naszych Partnerów, z którymi współpracujemy. Nie pobieramy żadnych prowizji pomiędzy firmami partnerskimi. Jesteśmy sprawdzoną grupą i z pełnym przekonaniem polecamy się nawzajem.

Jeżeli będą się Państwo z nimi kontaktować, proszę powołać się na nasze Biuro Tłumaczeń aby uzyskać preferencyjne warunki.

adrlogo2

ADream – agencja interaktywna

Wizją agencji ADream jest stała obecność w TOP5 polskich agencji interaktywnych. Tworzymy skuteczne strony i sklepy internetowe. Stosunkowo wąska specjalizacja to możliwość całkowitego skupienia się na efekcie końcowym. Tworzeniem stron internetowych zajmujemy się od 2008 roku.  Mamy na koncie wiele realizacji, z których jesteśmy dumni. Pracowaliśmy między innymi dla ABC DATA, RTV Euro AGD, Enova365 i wielu innych podmiotów z najróżniejszych branż.

luki600

Łukasz Pach
General Manager
E-mail: lukasz.pach@adream.pl
Tel. (12) 307 88 80
Kom. +48 690 888 343
Kom. +48 690 888 353
www.adream.pl

When - siwy-niebieski

When – agencja marketingu internetowego

Naszą pasją jest wykorzystywanie nowoczesnego marketingu internetowego w celu rozwoju przedsięwzięć naszych klientów.

Przed rozpoczęciem współpracy poznajemy Twoją firmę, analizujemy rynek oraz konkurencję i doradzamy, jak wykorzystać potencjał Twojej branży w Internecie. Dzięki zebranym danym tworzymy dedykowaną strategię działań marketingowych i wybieramy skuteczne kanały promocji, które prowadzą do zwiększenia ruchu na Twojej stronie internetowej, zwiększają świadomość Twojej marki i generują większą sprzedaż.

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych oraz kompleksowych kampaniach AdWords.

when

Patrycja Idzińska
New Business Manager
E-mail: p.idzinska@when.pl
Tel. +48 790 790 321
www.when.pl

clickcommunity

Click Community – agencja social media

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć efektywne strategie i kampanie w mediach społecznościowych. W swojej ofercie posiadamy również największą platformę aplikacji do Facebooka clickapps.eu, z których korzysta ponad 5 mln użytkowników w Polsce i na świecie.

Wiemy, jak ważne są dobre relacje z klientami. Dlatego z pasją podchodzimy do tego, co robimy. Żyjemy komunikacją na Facebooku, Instagramie, Twitterze czy LinkedIn, dlatego „mówimy językiem Social Media” w imieniu największych polskich marek. Do grona naszych Klientów należą: Venezia, PKL, Capgemini Polska, DRB, KULIG, By Dziubeka.

part-click

Daniel Habura
Dyrektor Sprzedaży
E-mail: d.habura@clickcommunity.pl
Tel. +48 535 829 008
Facebook: fb.com/clickcommunity
www.clickcommunity.pl

nowe-logo-023

Interform – agencja reklamowa

Firma INTERFORM zajmuje się produkcją oznakowań dla firm. Wykonujemy litery przestrzenne, kasetony świetlne, pylony, tablice. Oklejamy samochody. Wyposażamy biura w informacje kierunkowe, logotypy. Budujemy stoiska targowe.

Naszą siłą jest:

  • Zespół doświadczonych projektantów
  • Bogaty park maszynowy pozwalający na realizację najbardziej wyszukanych projektów
  • Doświadczenie – 25 lat na rynku
  • Skuteczność wyrażona ponad 2000 zadowolonych klientów

Zaufali nam: Tauron, BP, Banki Spółdzielcze, Towarzystwo Ubezpieczeń Gothaer, Lufthansa, ale też małe firmy z lokalnego rynku.

Dzięki naszym projektom i realizacjom nasi klienci wyróżniają się na tle konkurencji, skutecznie promując swoje produkty i usługi.

Piotr Sozański – właściciel

interform

Piotr Sozański
Właściciel
E-mail: piotr.sozanski@interform.com.pl
Tel. +48 605 606 460
www.interform.com.pl

2016-05-Hussars-LOGO_gold-400

Hussars – skład publikacji

Hussars to zespół specjalistów gotowych podjąć każde zadanie z dziedziny marketingu, projektowania graficznego i reklamy.

Osiągaj przewagę konkurencyjną, pozyskuj nowych klientów, buduj widoczność i świadomość marki oraz wzmacniaj relacje.

Przygotujemy dla Ciebie: magazyn firmowy, katalog produktowy, album, gazetę, książkę, broszurę, ulotkę czy formularz.

To wszystko nie problem dla naszego studia graficznego. Ty powiedz, czego potrzebujesz, a my zaprojektujemy to według najnowszych światowych trendów i zasad wpływu społecznego oraz neuromarketingu. Nad każdym projektem pracuje grafik oraz marketingowiec, ponieważ: Projekt graficzny może być ładny – ale musi być skuteczny!

part-hussars

Mateusz Janusz
Właściciel
E-mail: mateusz@hussars.pl
Tel. 606 35 35 90
www.hussars.pl

logo_Studio_Leon_2016_RGB

Studio Leon – specjalistyczne studio graficzne

12 lat doświadczenia i historii.

Specjalizujemy się w projektowaniu identyfikacji wizualnych, DTP oraz tworzeniu opakowań i etykiet. Posiadamy bogate portfolio realizacji, w szczególności dla branż kosmetycznej oraz alkoholowej. Nasze kompozycje tworzymy w taki sposób, by dla klienta moment zakupu Twojego produktu był jedną z najprzyjemniejszych chwil dnia.

Do współpracy podchodzimy kompleksowo – od zaprojektowania graficznego, przez wykonanie fotografii produktowej, po koordynację procesu drukowania. Współpracujemy z ponad 50 drukarniami, mając wynegocjowane ceny niemożliwe do osiągnięcia przez klienta.

Naszymi zadowolonymi Klientami są m.in.: Sanok Rubber Company, Biomed, HEAN, Baltic Wood, Mount Blanc, PharmaCF, Browar Jagiełło.

part-leon

Jakub Just
Account Manager
E-mail: j.just@studioleon.pl
Tel. 690 888 174
www.studioleon.pl

jwms-logo

JWMS – kancelaria prawna

Kancelaria prawna JWMS z siedzibą w Krakowie powstała jako wspólne przedsięwzięcie pięciu radców prawnych.

Zdobyte w czołowych krakowskich kancelariach i w organach administracji publicznej doświadczenie zawodowe oraz karierę akademicką na Uniwersytecie Jagiellońskim JWMS łączy z praktyczną znajomością biznesu. Prawnicy Kancelarii JWMS specjalizują się przede wszystkim w obsłudze przedsiębiorców z branży IT, e-commerce, przedsiębiorstw budowlanych oraz w prowadzeniu projektów dotyczących zmiany formy prowadzenia działalności gospodarczej (przekształceń) oraz przejęć.

part-jwms

Jan Marczyński
Radca Prawny – Wspólnik
E-mail: j.marczynski@jwms.pl
Tel. 608 528 772
www.jwms.pl

logo_citi

Citi – kancelaria odszkodowawcza

Kancelaria Citi specjalizuje się w kompleksowej pomocy osobom poszkodowanym. Posiada flotę pojazdów zastępczych oraz zespół prawników, którzy są specjalistami w dziedzinie odszkodowań. Skutecznie pomagają osiągnąć wyższą wypłatę od towarzystw ubezpieczeniowych. W Kancelarii Citi ponadto zatrudniony jest zespół specjalistów od ochrony danych osobowych, którzy rozwiązują problemy z rejestracją baz danych w GIODO.

Łukasz Grobelny
Właściciel
E-mail: lukasz.grobelny@kciti.pl
Tel. 12 285 05 38
Kom. 506 668 777
www.kancelariaciti.pl

logo_ re-aktor2

Re-Aktor – firma szkoleniowa

Re-Aktor to firma szkoleniowa założona i prowadzona przez Pawła Grzesika, trenera, coacha, aktora. Z firmą współpracuje 15 aktorów, którzy są przygotowani do pracy teatralną metodą szkoleń menedżerskich – najgłośniejszym produktem Re-Aktora.

Sedno metody tkwi w tym, że uczestnicy oglądają specjalnie przygotowany przez aktorów spektakl opowiadający np. historię menedżera, który nie radzi sobie ze swoim zespołem. Najważniejsze jest to, że uczestnicy przerywają spektakl, zamieniają się z głównym bohaterem (Menedżerem) miejscami i improwizując, próbują polepszyć sytuację firmy.

Re-Aktor poza szkoleniami menedżerskimi oferuje również szkolenia z wystąpień publicznych, rozwoju osobistego, strategiczną analizę biznesu, coaching.

Partnerem merytorycznym Re-Aktora jest Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Klienci: Bank ING, Bank BPH, IKEA, Deloitte, Parker, Izba Gospodarcza Metali Nieżelaznych i Recyklingu, Tauron.

part-grzesik

Paweł Grzesik
Właściciel
E-mail: kontakt@re-aktor.pl
Tel. +48 697 988 698
www.re-aktor.pl

Top