//

Jak cię widzą…

Poprawność językowa jest jednym z kluczowych elementów decydujących o podjęciu współpracy z daną firmą. Możliwość swobodnej komunikacji w określonych językach jest niezwykle istotna podczas podejmowania decyzji o znaczących konsekwencjach; dla nowego kontrahenta strona internetowa jest natomiast najważniejszą wizytówką przedsiębiorstwa.

Oba sposoby komunikacji – zarówno bezpośrednia, jak i za pośrednictwem stron internetowych bądź mediów społecznościowych – łączy jeden wspólny mianownik. Bez względu na to, w jakim języku się porozumiewamy bądź sporządzamy stronę internetową, powinniśmy czynić to bezbłędnie.

Usługa audytu językowego umożliwia rzetelną i obiektywną ocenę sprawności językowej pracowników, jak również analizę treści tekstowych zamieszczanych na stronie internetowej lub w folderach reklamowych.

Obiektywna opinia o zdolnościach pracowników umożliwia pracodawcy zorganizowanie wartościowego kursu językowego oraz efektywnego podniesienia kwalifikacji swojej kadry. Strona internetowa jest obecnie pierwszym spotkaniem potencjalnego kontrahenta z firmą; warto zadbać o to, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony. Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistej wizyty w siedzibie biura.

jak jeszcze możemy państwu pomóc?

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatem ISO 9001:2008 przyznanym przez renomowaną brytyjską firmę URS.

icon-tel

Infolinia

+ 48 692 892 592

icon-mail

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top